Spływy kajakowe


WEEKEND MAJOWY 2014 – Oferty spływów !!!–  kliknij aby zobaczyć

 SPŁYWY JEDNODNIOWE

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom stworzyliśmy strukturę kilkunastu tras na wybranych odcinkach. Trasy mogą być dowolnie modyfikowane i łączone zależnie od preferowanych wymagań. Spływy trwają od kilku do kilkunastu godzin zależnie od wybranej trasy i rzeki.

Proponujemy Państwu dwie formy skorzystania ze spływu.

1. INDYWIDUALNIE: Uczestnicy wynajmują sprzęt, który dowozimy w ustalone wcześniej miejsce. Po zakończeniu spływu odbieramy kajaki w określonym miejscu i czasie.

2. Z TRANSPORTEM: Uczestnicy rezerwują termin i trasę, następnie w umówionym miejscu  zabieramy wszystkich do miejsca spływu, a po zakończeniu wodnej wyprawy odwozimy uczestników do punktu zbiórki.

Na Państwa życzenie możemy zapewnić:

– Ratownik WOPR (w zależności od wybranej trasy zabezpieczenie łodzią motorową lub kajakiem)

– Ubezpieczenie NW uczestników (nie dotyczy osób indywidualnie wynajmujących sprzęt)

– Przewóz bagaży

SPŁYWY WEEKENDOWE

Zapisz sie na zorganizowany spływ weekendowy. Konfiguracja dowolna na życzenie klienta.Wyruszamy w Sobotę koło południa, kończymy w Niedzielę. Wybrane trasy mają około 30kmdługości.Noclegi najczęściej w namiotach. Zapewniamy transport, opiekę ratownika, ubezpieczenie NNW,dostęp do bieżącej wody, a niekiedy nawet nocne przytupy przy dźwiękach naszej kapeli.Wypożyczamy namioty, zestawy turystyczne, materace, karimaty. Przykładowa trasa to Niebrzegów (Wieprz) – Stężyca (Wisła),Kolonia Szczekarków (Chodelka) – Puławy.Jako dodatkowe atrakcje proponujemy paintball, gra w piłkę siatkową, zawody kajakarskie.

SPŁYWY DLA FIRM (uzgadniane indywidualnie)

 

    spływ kajakowy

    paintball

    ognisko

    noclegi w pensjonacie /domkach lub pod namiotami

    całodzienne wyżywienie

    transport dla uczestników

    zabezpieczenie WOPR

    usługa fotograficzna w cenie

    dodatkowo możliwość utrwalenia wypraw za pomocą tzw. „fotografii 360”